dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Gry i prezentacje Wasze Blogi Fotogaleria Leśnoteka Leśny Przewodnik
HOME  >  Aktualności  >  Ruszają konkursy!
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Zdjęcie miesiąca – dzieci
Zdjęcie miesiąca – dzieci
Komentarze galerii
biedronkag
2020-03-30 13:46:28
Ile robiłas te bombke Bella?

biedronkag
2020-03-30 13:43:55
WOW KittyBella
nie wiedziałam, że jesteś na takich apkach LOL

KittyBella
2019-10-22 15:58:46
i nas oglądacie lol

KittyBella
2019-10-22 15:58:30
o ile macie roblox xd

KittyBella
2019-10-22 15:58:09
to znaczy nie ja miałam te zadanie tylko moja malutka kuzynka mnie poprosiła a ja nie mogę tego znal...

Ruszają konkursy!

Od 1 lutego ruszają zupełnie nowe eRysiowe konkursy! Każdy z pewnością znajdzie temat i dyscyplinę, w których będzie mógł się wykazać. Wystarczy odrobina ciekawości świata, spostrzegawczości i cierpliwości i systematyczności:)

1. Leśne Impresje
Ponownie ruszają „Leśne Impresje”. Czekamy na Wasze leśne zdjęcia. Utrwalcie swoje leśne wędrówki . Sfotografujcie sprawy, które lasu dotyczą – jego mieszkańców, zjawisk w nim zachodzących, prac leśniczego.  Niech to wszystko będzie dla Was inspiracją. Wystarczy, że wybierzecie się do lasu, uchwycicie na zdjęciu unikalne chwile i umieśćcie je w eRysiowej galerii. Najciekawsze i tylko te przyrodniczoleśne oceni nasz ekspert Antoni Kasprzak.

To nasza kolejna niespodzianka. Antoni od kilku lat w wolnych chwilach zajmuje się fotografią – głównie przyrodniczą. Stara się poświęcać jej jak najwięcej czasu. Jest leśnikiem. Szacunek do przyrody powoduje, że sporo czasu poświęcam na jej czynną ochronę udzielając się w projektach dotyczących głównie ptaków drapieżnych m.in. w Biebrzańskm Parku Narodowym oraz w wielkopolskich lasach. Dzięki tym działaniom powstało wiele ciekawych fotografii   tak mówi o sobie nasz fotograf. Ma on na koncie wiele osiągnięć, m.in. zdobycie Grand Prix II Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska oraz pierwszego miejsca wśród amatorów w ww. konkursie w kategorii zwierząta. To on jest autorem większości naszych zdjęć w Leśnotece.

Koniecznie zapoznajcie się z nowym regulaminem konkursu „Leśne Impresje” [>>]

2. Mój Las
Konkurs „Mój Las” na najlepszy blog przyjmie nową formę. To propozycja dla tych, którzy chcą się podzielić spostrzeżeniami ze swoich leśnych wędrówek. A może jakiś ciekawy gatunek ptaka zagości na Waszym oknie? Zróbcie szybko zdjęcie i krótko opiszcie ich historię na fotoblogu.
Czekamy z niecierpliwością na Wasze wpisy!

Zapoznaj się z regulaminem nowego konkursu „Mój Las” [>>]

3. Leśny Geniusz
Na omnibusów, jak w poprzednich latach, co miesiąc będzie czekał nowy test z pytaniami, na które odpowiedzi znajdziecie na stronach eRysia. W tym roku pytania będą również zawierać zdjęcia.

Zapoznaj się z nowym regulaminem konkursu „Leśny Geniusz” [>>]

W każdym konkursie co miesiąc czekają na Was drobne eRysiowe upominki: pendrive’y, smycze i inne leśne gadżety. A w czerwcu dla najlepszych – nagrody główne.

Pamiętajcie o minikonkursach na NK i Facebooku!

 

 

© 2006-2020 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij