dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Gry i prezentacje Wasze Blogi Fotogaleria Leśnoteka Leśny Przewodnik
HOME  >  Aktualności  >  „Trio Taneczne Łysek” – czyli o styczniowym zdjęciu miesiąca
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Zdjęcie miesiąca – dzieci
Zdjęcie miesiąca – dzieci
Komentarze galerii
messi
2020-06-28 18:53:05
woule nie da się patrzeć

messi
2020-06-28 18:52:29
jebane gówna te wasze ptaki

gowno20
2020-05-25 19:24:23
stara strona przeterminowana bo z 2010 roku XD pozdro 600 elo benc

messi
2020-05-06 10:41:54
ja jestem na lekcji

messi
2020-05-06 10:40:54
kttybella to ty?

„Trio Taneczne Łysek” – czyli o styczniowym zdjęciu miesiąca

Słowo „bardzo” będzie najbardziej adekwatnym określeniem w ocenie prac konkursowych, nadesłanych w pierwszym miesiącu nowego już 2009 roku. Edycja styczniowa była zatem bardzo bogata, bardzo różnorodna i przyznajemy z uznaniem, że na bardzo dobrym warsztatowym i artystycznym poziomie. Wasze zdjęcia są coraz bardziej twórcze i ciekawe.  

Zaczynamy się też coraz lepiej rozumieć. Wielu Autorów wyraźnie bierze sobie do serca uwagi umieszczane w ocenie przez naszego eksperta i korzysta z nich. Skutkuje to wyraźnie rosnącą liczbą zdjęć bardzo dobrych.

 „Łyski” , fot. G_S

Regulaminy wszystkich liczących się, krajowych i międzynarodowych konkursów fotograficznych, zawierają surowo przestrzegane limity ilości nadsyłanych zdjęć. Nasz konkurs nie ma takich ograniczeń. Jest to jego wielką zaletą. Jednak kategoria „open” sprawia , że jako młodzi Artyści nie nabywacie, nawet przy ciągle rosnących umiejętnościach, niezbędnej dla każdego Twórcy cechy – krytycyzmu. Kształtujecie i rozwijacie swoją wrażliwość i warsztat. Nie wykorzystujeci jednak w pełni charakteru samego konkursu.

Dlatego od tego miesiąca postarajcie się wybrać spośród Waszych zdjęć te, które uznacie za najlepsze.

 
Po wnikliwej ocenie jury konkursu jednogłośnie  wyłoniło jako laureata styczniowej edycji Autora o inicjałach G_S. Uznanie i wysokie noty jurorów znalazły tu odzwierciedlenie w przeważającej części opinii. Uwzględniły one włożone w realizację zdjęć elementy czasu i poświęcenia, trud, przymioty zdolności obserwacyjnych Autora, cierpliwość, refleks, doceniając jednocześnie wszechstronność jego poszukiwań. Z najwyższym uznaniem spotkały się tu fotogramy ptaków, z wyróżniającymi się, bezbłędnymi fotograficznie kadrami z życia łysek, ze złotym laurem Zdjęcia Miesiąca dla „Trio Tanecznego Łysek”

W kategorii autorów młodszych w ocenie jury na uznanie i wyróżnienie zasłużyło zdjęcie autorstwa Huberta zatytułowane „Przytulone drzewa...”.

Wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy, z niecierpliwością czekając na odzew i reakcję w postaci kolejnych, wrażliwych przyrodniczo i wysmakowanych twórczo prac.

 „Przytulone drzewa...”,  fot. Hubert

Piotr Pukos

© 2006-2020 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij