dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Gry i prezentacje Wasze Blogi Fotogaleria Leśnoteka Leśny Przewodnik
HOME  >  Aktualności  >  Nagrody w konkursach rozdane!  >  Lista laureatów eRysiowych konkursów
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Zdjęcie miesiąca – dzieci
Zdjęcie miesiąca – dzieci
Komentarze galerii
tom
2017-11-04 09:55:21
ale troszke ciemne

tom
2017-11-04 09:53:45
po co to ptaki tam się nie zmieszczą

tom
2017-11-04 09:52:19
piękne to lubie

tom
2017-11-04 09:51:01
całkiem całkiem ładne

nata_jur1991
2017-05-11 12:26:59
Wspaniałe

Lista laureatów eRysiowych konkursów

Lista laureatów

1. „Leśne Impresje”

Kategoria wiekowa: Dzieci
I nagroda: Natalia Baran z Żyrardowa za zdjęcie pt. Zachód przez liście
Wyróżnienie: Julia Merchel z Sulejówka za zdjęcie pt. Bocian

Kategoria wiekowa: Młodzież
I nagroda: Marta Baranowska z Wyszkowa za zdjęcie pt. Baletnica
II nagroda: Paulina Wierzgacz z Wrocławia za zdjęcie pt. Słoneczna droga
                  Michał Malinowski z Wałbrzycha za zdjęcie pt. *** (Koziołek)
III nagroda: Łukasz Wojciechowski z Osiecznicy za zdjęcie pt. Portret towarzysza wyprawy

Wyróżnienia:
1. Robert Cedrowicz za zdjęcie Szycha
2. Paulina Wierzgacz za zdjęcie Spacery wśród płonniku
3. Krystian Follehr za zdjęcie Liść po deszczu
4. Łukasz Wojciechowski za zdjęcie Byk na rykowisku
5. Kasia Stopka za całokształt

2. „Leśny Geniusz”

Kategoria wiekowa: Dzieci
I nagroda: Joanna Krutel z Piły
II nagroda: Szymon Nadwodny z Elbląga
III nagroda: Laura Grigorian z Elbląga
                   Jędrzej Krawczyk ze Złotowa

Kategoria wiekowa: Młodzież
I nagroda: Małgorzata Urban ze Świerczowa
II nagroda: Irena Nowak ze Szprotawy
III nagroda: Daniel Boczniewicz ze Szprotawy

3. „Mój Las”

Kategoria wiekowa: Młodzież
I nagroda: Sylwia Chrapek z Brennej za blog Leśna
II nagroda: Ania Długosz z Brennej za blog Zielony las

4. „Nasz Las”

Kategoria wiekowa: Dzieci
I nagroda: Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 19 z Elbląga za blog pt. Leśne Elfy (opiekun p. Ewa Gałecka)
II nagroda: Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 z Morąga za blog pt. Ekoblog 4 (opiekun p. Barbara Skwierawska)

 

© 2006-2017 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij