dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Gry i prezentacje Wasze Blogi Fotogaleria Leśnoteka Leśny Przewodnik
HOME  >  Aktualności  >  Dzięki Waszym głosom eRyś wygrał
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Zdjęcie miesiąca – dzieci
Zdjęcie miesiąca – dzieci
Komentarze galerii
EmiKP
2019-01-02 18:09:33
Kto2019? :D

Emi1234Sz
2018-10-24 15:06:46
LoL😏😏😏

hej
2018-05-12 14:52:49
gdzie są parki ?

tom
2017-11-04 09:55:21
ale troszke ciemne

tom
2017-11-04 09:53:45
po co to ptaki tam się nie zmieszczą

Dzięki Waszym głosom eRyś wygrał

10 grudnia 2009 r. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie Anna Malinowska, rzecznik prasowy Lasów Państwowych, odebrała statuetkę Webstara, przyznaną stronie www.erys.pl. Wortal edukacyjny został uznany przez internautów za najlepszą stronę w kategorii Edukacja i praca.

Leśny Wortal Edukacyjny Las rysia eRysia www.erys.pl zwyciężył w swojej kategorii w finale V edycji prestiżowego konkursu Webstarfestival, promującego najlepsze strony www.

Dziękuję wszystkim Internautom, którzy wsparli eRysia – powiedział dyrektor generalny LP Marian Pigan. – Cieszy mnie duża liczba głosów poparcia dla tego portalu, które są poparciem dla pracy wszystkich leśników, dbających zarówno o stan polskich lasów, jak i edukację przyrodniczą społeczeństwa.

Las Rysia eRysia powstał 3 lata temu przy finansowym wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Przez ten czas zdobył stałych sympatyków, ale co dzień odwiedzają go również nowi użytkownicy. Znajdą oni na stronach eRysia bezpieczną i inteligentną rozrywkę, wiedzę adekwatną do materiału opracowywanego w szkołach. Zaproszeni są do interakcji poprzez galerię fotograficzną i blogi. Wortal wciąż się rozrasta, pojawiają się na nim nowe treści i konkursy z myślą o tym, by rozwijać naturalną fascynację młodzieży światem przyrodniczym, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem. 

Ten sukces eRyś zawdzięcza przede wszystkim Wam - przyjaciołom lasu i przyrody. 

Dziękujemy!!!

© 2006-2019 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij