home      PGL PGL Lasy
Państwowe
  blog edukatora          blog leśniczego          skrzydlate myśli     

autor konwalia   data 2010-06-07

Dary natury...

Witam serdecznie, dziś ufff, upał, strasznie gorąco, ptaki śpiewają, wiosna, wiosna wkoło! Udałam się na leśny spacer, w przyrodzie wszystko kwitnie, pachnie, śpiewa, rośnie, miło spacerować po leśnej puszczy, wdychać leśną woń, zapach drzew, żywicy, słychać skutki pracy dzięcioła, i rokoszować się urokiem natury, a jest czym, dlatego zachęcam wszystkich ciepło do spacerów tych leśnych, górskich i na łąkach, a ja zaraz kończę wpis, może jeszcze zdarzę wyjść na drugi fantastyczny spacer. Zabrałam oczywiście aparat niżej moje fotki:)

Pokonać żywioł! Ale niestety powtórka z powodzi spotkała polskę, to okropne, patrzeć na wały i patrzeć na nie z myślą, że za kilka dni, godzin, minut te wały puszczą, walka z powodzą trwa, mieszkańcy drugi raz przeżywają horror i drugi raz walczą, a prognozy nie przynoszą dobrych wiadomości, Dziś Wisła przerwała wały, ewakuowano wiele osób, woda zalewa domy i dorobki życia mieszkańców, w walce z żywiołem człowiek jest bezradny.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Wpisz swoje imię
Twój komentarz
Wpisz kod z obrazka   
Zdjęcie CAPTCHA Odśwież obrazek

LOGIN

 

Archwium

2010 (192)
luty (51)
marzec (51)
kwiecień (51)
maj (30)
czerwiec (7)
sierpień (2)
Oceń blog

Ilość głosów: 1288
Średnia ocena: 6.86

 
 
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij