home      PGL PGL Lasy
Państwowe
  blog edukatora          blog leśniczego          skrzydlate myśli     

autor konwalia   data 2010-03-31

Szum drzew


Po zimie, gdy ta już odpuściła, a górę wzięła wiosna, czas zacząć sprzątać ogród i przygotować się na ciepłe dni.  Pozostałością po jesieni są suche liście. Liście kojarzą się nam z jesienią i nie ma czym się dziwić, jesień to liście i na odwrót, ale my mamy pozostałości, resztki po jesieni. Wtrącę wątek o liściach, jesienią są kolorowe: żółte, czerwone, pomarańczowe, zielone, różne, naprawdę piękne, gdy byłam mała zbierałam liście do słoiczka czy wazonu, teraz robię z liści kwiaty, wygląda pięknie, ale przyznam, że jest to trochę czasochłonne i trudne zajęcie:)

Drzewa z resztkami liści grają piękną melodię, ale chyba to, że tych liści jest mało i są wyschnięte sprawia, że docenia się tą melodię bardziej :)

"Mają w sobie więcej dumy niż te syte, przywiązane Które szumią o nastrojach, a nastroje są mieszane Tak bym chciał się już odwiązać Swoim żywić się marzeniem Iść i szukać tam gdzie chcę A nie tam gdzie powinienem" a liście szumią, jeśli dokładnie się wsłuchać mimo, że teoretycznie nie powinno ich by, świat jest nieprzewidywalny i piękny...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Wpisz swoje imię
Twój komentarz
Wpisz kod z obrazka   
Zdjęcie CAPTCHA Odśwież obrazek

LOGIN

 

Archwium

2010 (192)
luty (51)
marzec (51)
kwiecień (51)
maj (30)
czerwiec (7)
sierpień (2)
Oceń blog

Ilość głosów: 1288
Średnia ocena: 6.86

 
 
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij