home      PGL PGL Lasy
Państwowe
  blog edukatora          blog le¶niczego          skrzydlate my¶li     

autor konwalia   data 2010-02-26

Roztopy

Ostatnie dnie to dodatnia temperatura na zewntrz, a cieplejsze dni to pocz±tek roztopów.

Roztopy to zjawisko występuj±ce na ogół wiosn±, kiedy to ¶rednia dobowa temperatura przekracza zero stopni, czyli tak jak teraz :), topnieje ¶nieg, a co za tym idzie podnosi się poziom wody w rzekach, jeziorach itd., My¶lę, że roztopy dopiero zapocz±tkowały swój proces i będzie im to szło do¶ć mozolnie, bo noce maj± ponoć być chłodne, ale ja z utęsknieniem czekam na cieplejsze dni...To dopiero pocz±tki roztopów, ale niedługo ten proces zacznie się na dobre, jeszcze tylko kilka dni i będzie cieplej:)kolejne miejsce, gdzie ¶niegu jest mało
ale niestety takich miejsc jest niewiele


Komentarze (1)

~Shorouq 26.12.2015 10:59:36
Ja myślę że tak. Człowiek podszywający się pod szchaclica powinien nawet mieć profesję szlachcic, wszak najprawdopodobniej wie o byciu szlachcicem nawet więcej niż prawdziwy. To znaczy, mam na myśli, że profesja nie jest jakoś oficjalnie związana z prawdą, raczej z możliwościami. Wyobraźmy sobie sytuację, że na skutek pomyłki czy spisku podmieniono niemowlęta i w szlacheckiej rodzinie wychowuje się syn myśliwego. Głupio byłoby takiej postaci zabronić profesji szlachcic. A przecież zgodnie z prawdą nim nie jest.Co do kapłana, to generalnie tak, tylko nie u nas. Pafnucy wymyślił, że czary kapłańskie nie są zwykłymi czarami rzucanymi za pomocą panowania nad wiatrami magii, tylko są odpowiedzią bf3stwa na modlitwy kapłana. Dlatego, biorąc pod uwagę to, że profesja kapłana ma w umiejętnościach rzucanie czarf3w kapłańskich, kapłanem mogłaby być tylko postać zaakceptowana przez dane bf3stwo. To czy święcenia są tu potrzebne zależy od podejścia danego bf3stwa do święceń. Pewnie sztywniak w rodzaju jakiegoś Solkana by na to nie poszedł.Podsumowując, za kluczową w przypadku początkowej profesji danej postaci uważam tu kwestię umiejętności. Jeżeli wymyśliłem sobie postać, ktf3ra od paru lat podszywa się pod szchaclica profesją najlepiej odpowiadającą posiadanemu przeze mnie zestawowi umiejętności jest szlachcic, nie aktor.

Dodaj komentarz

Wpisz swoje imię
Twój komentarz
Wpisz kod z obrazka   
Zdjęcie CAPTCHA Od¶wież obrazek

LOGIN

 

Archwium

2010 (192)
luty (51)
marzec (51)
kwiecień (51)
maj (30)
czerwiec (7)
sierpień (2)
Oceń blog

Ilo¶ć głosów: 1288
¦rednia ocena: 6.86

 
 
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystuj± pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatno¶ci.
Akceptuję politykę prywatno¶ci
zamknij