home      PGL PGL Lasy
Państwowe
  blog edukatora          blog leśniczego          skrzydlate myśli     

autor zieloona   data 2010-04-29

Czas na mały sentyment...

Korzystając z okazji, że mam chwilę wolnego czasu, przypływu energii i twórczości, chiałam podziękować za to iż mogę uczestniczyć w tak wspaniałym projekcie rozwijania swoich zainteresowań przyrodniczych, jakim jest "Mój las". Przez te kilka miesięcy, pisząc tego fotobloga(przyznam początki były ciężkie,jednak później jakoś się w tym wszystkim odnalazłam), przeżyłam wiele ciekawych historii, których mam nadzieję przez ostatni miesiąc konkursowy będzie o wiele więcej i, że Erysiowa Ekipa pozwoli mi go pisać  jeszcze poza konkursem. Dzięki niemu moje pasję są na pierwszym planie, mogę się z nimi dzielić, a przy okazji douczyć się z języka polskiego. Składam wielkie podziękowania twórcą tej strony,za to, że "zarażają", w stopniu oczywiście pozytywnym, miłością do lasu i otaczającego nas świata. W dobie komputerów, internetu, telefonów komórkowych i różnego typu urządzeń elektrycznych, często zapominamy jak wielkie piękno mamy za oknem. Ta strony właśnie o tym przypomina, przypomina, że nie warto siedzieć 24 godziny na dobę w czterech ścianach, że warto otworzyc okno i poczuć powiew świeżego powietrza, pachnącego świerkiem, który kołysany przez wiatr muska nasze okno. To właśnie Ten internetowy portal popchnął mnie w stronę przygód, które czekały tylko aby je przeżyć. To właśnie Kociak, który widnieje na nagłówku, na górze strony, wręcz "wypchnął" mnie z domu, dodawał motywacji i odwagi do spotkania "oko w oko" z dziką naturą. Przyznam, że dzięki tej stronie stałam się odważniejsza, bardziej chętna przeżywania przygód i bardziej czuła na naturę i często jej krzywdę. Jeszcze raz serdeczne podziękowania za pomoc w odnalezieniu swoich prawdziwych pasji. W ramach podziękowań mały rysunek z pozdrowieniami.:)

Rysunek z  pozdrowieniami;) Nie bez powody przez prawie cały rysunek widnieje droga. Droga symbolizuje naszą obojętność, szybki ruch, brak uwagi, na często mały element przyrody, jaki symbolizują drzewa i duży ptak.  Czerwony znak to symbol potrzeby uwagi i zrozumienia naszego świata. Zrozumienia, że czasem warto się zatrzymać.

Komentarze (1)

~Piyawat 26.12.2015 11:51:39
Portale są wraz z innymi memdiai aktywnymi udziałowcami \"spf3łdzielni medialnej PRL-bis\". Ta notka, jej tytuł wpisują się w długoletni proces \"pozycjonowania\" J. Kaczyńskiego jako osoby negatywnej, kłf3tliwej, jako osoby ktf3ra grozi innym itp.Czytelnik nie zastanawia sie na interpunkcją. On czyta pewien przekaz. A ten jest jednoznaczny - Kaczyński i jakiś \"Pan\" ktf3ry nie żyje. Dopiero otwierając link można sie dowiedzieć, że głf3wny wg. nagłf3wka aktor to w rzeczywistości przedmiot wypowiedzi Palikota. Dopiero po kliknięciu w tytuł staje się oczywiste, że to Palikot wręcz grozi Kaczyńskiemu. Autor tej notatki podpisujący się inicjałami KLe świadomie dokonuje takiej manipulacji. I niekoniecznie dlatego, że tak mu kazano. Ale jest to dopuszczalne, istnieje atmosfera przyzwolenia i wręcz zachęty do takich \"tytułf3w\". Inne przykłady takich manipulacji to dobf3r zdjęć pokazujących Kaczyńskiego z jakimiś grymasami na twarzy, pod dziwnym kątem itp. W krajach cywilizowanych autor tytułu i notatki ponif3sł by konsekwencje prawne swoich działań, a portal konsekwencje finansowe.

Dodaj komentarz

Wpisz swoje imię
Twój komentarz
Wpisz kod z obrazka   
Zdjęcie CAPTCHA Odśwież obrazek

LOGIN

 

Archwium

2010 (188)
luty (51)
marzec (43)
kwiecień (40)
maj (31)
czerwiec (23)
Oceń blog

Ilość głosów: 906
Średnia ocena: 6.54

 
 
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij