home      PGL PGL Lasy
Państwowe
  blog edukatora          blog leśniczego          skrzydlate myśli     

autor zieloona   data 2010-03-27

Nowy, ekologiczny zakup!

Zimno, deszcz nie przestaje padać, a do tego wszystkiego, jak na złość, zerwał się wiatr, który przeszywa ciało na skroś. Próba wyjścia z domu okazała się złym pomysłem. Musiałam iść na zakupy, byłam zmuszona,bo w lodówce brak pożywienia, a do tego jutro niedziela, więc kupno jej w późniejszym terminie byłoby dość trudnym zadaniem! Syzyfową pracą okazało się przejscie 100 metrów do najblizszego sklepu, a wejście w jego progi okazało się wielką ulgą. Ciepły podmuch powietrza owinął mnie i już mogłam spokojnie spacerować między regałami, ja zazwyczaj wybieram te z napisem "zdrowa żywność". Moja dieta urozmaicona jest w duże ilości owoców i warzyw, bo przeważnie nimi się żywie. Produkty z owych półek zazwyczaj są drogie, a to dlaczego? Dlatego, że ich koszty produkcji są o wiele droższe, a żeby się producentom opłacało muszą zarabiać na klientach.Zazwyczaj na takie zakupy, najmniejsze, przeznaczam 20 złotych. Co kupuję? Marchewkę, pietruszkę i inne tego tupu warzywa hoduje w swoim ogródku  razem z mamą, więc kupuję owoce i warzywa, które nie rosną w naszym kraju, albo takie, których nie można długo przetrzymywać. Wiele weków stoi w mojej piwnicy z późnego lata, kiedy to razem z mamą pakowałyśmy ogórki, jabłka, gruszki i tym podobne do słoików. Zabrałam z półki banany, mandarynki, świeże jabłka, jakiś ser i poszłam do kasy, ale jak zwykle zapomniałam o reklamówce. Nie chciałam zwykłej zrywki biodegradowalnej, gdyż w połowie drogi zerwałaby się, ten wiatr... Wzięłam większą, trwalszą, ale przedewszystkim ekologiczną torbę. Kosztowała mnie nie całe 5 złotych, a zakup jej bardzo mnie zadowolił. Jest bardzo trwła, nie zerwała się ,a do tego wiatr nie był jej straszny. Dlatego bardzo serdecznie polecam wam tego typu reklamówki, są bezpieczne dla środowiska i o wiele trwalsze niż inne! Przekonałam się na własnych doświadczeniach. Mogę nawet powiedzieć, że są lepsze niż materiałowe, ale to tylko moja opinia.

A o to ta reklamówka. Bardzo cieszę się, że ją kupiłam. Możecie zauważyć, że mimo dużego wiatru i innych przeszkód, wygląda jak nowa!

Pod spodem kilka inncyh zdjęć tej reklamówki.


  

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Wpisz swoje imię
Twój komentarz
Wpisz kod z obrazka   
Zdjęcie CAPTCHA Odśwież obrazek

LOGIN

 

Archwium

2010 (188)
luty (51)
marzec (43)
kwiecień (40)
maj (31)
czerwiec (23)
Oceń blog

Ilość głosów: 906
Średnia ocena: 6.54

 
 
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij