dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Gry i prezentacje Wasze Blogi Fotogaleria Leśnoteka Leśny Przewodnik
HOME  >  Aktualności  >  Finał „Leśnych Impresji” 2010
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Zdjęcie miesiąca – dzieci
Zdjęcie miesiąca – dzieci
Komentarze galerii
messi
2020-06-28 18:53:05
woule nie da się patrzeć

messi
2020-06-28 18:52:29
jebane gówna te wasze ptaki

gowno20
2020-05-25 19:24:23
stara strona przeterminowana bo z 2010 roku XD pozdro 600 elo benc

messi
2020-05-06 10:41:54
ja jestem na lekcji

messi
2020-05-06 10:40:54
kttybella to ty?

Finał „Leśnych Impresji” 2010

I miejsce „Z wysokości konwalii”<br>fot. agata507
I miejsce „Z wysokości konwalii”
fot. agata507

Moi drodzy fotografowie dzikiej i nie tylko dzikiej przyrody. Zakończyliśmy wiosenną edycję leśnych impresji. Edycja ta była nader barwna i ciekawa. Nadesłaliście kilkaset fotografii przedstawiających całe spektrum przyrody, która nas otacza. Chojnie dzieliliście się z nami fotografiami, które, jakby nie było, są cząstką Was. Każda  wykonana przez Was praca ukazuje fragment Waszej osobowości, ukazuje coś, co w Was wszystkich jest – zamiłowanie do otaczającego nas świata przyrody.

Zdając sobie sprawę z tego, że dla każdego z Was Wasze fotografie są czymś wyjątkowym, nie mieliśmy ostatnio łatwego czasu. Musieliśmy wybrać zdjęcia, które zdobędą pierwsze, drugie i trzecie miejsce w każdej z kategorii wiekowych. Co gorsza, nie mogliśmy nagrodzić wszystkich fotografii, dlatego zawsze pozostaje niedosyt i wahanie, czy aby na pewno nie pokrzywdziliśmy kogoś, wybierając to zdjęcie a nie inne. Niemniej wyboru dokonaliśmy a werdykt jury w składzie: Antoni Kasprzak, Marek Matecki i Anna Pikus jest ostateczny.

Zatem trzecie miejsce przyznaliśmy Andrzejowi za zdjęcie „Droga leśna we mgle”. Drugie miejsce przypadło Hubertowi za zdjęcie„Magia starego dębu". Natomiast niepodważalną zwyciężczynią tej kategorii jest dziewczynka, która jeszcze do niedawna pokładała się w konwaliach, aby uchwycić coś zwykłego w niezwykły sposób. Gratulujemy, Agatko! Dla formalności dodam jeszcze, że Agata zdominowała konkurencję zdjęciem pod tytułem „Z wysokości konwalii".

Rok szkolny powoli dobiega końca i zacznie się dla większości z Was błogi i beztroski czas wakacji. Będziecie mieli wiele wolnego czasu, który postarajcie się jak najlepiej wykorzystać. Nie zapominajcie też o fotografii i zabierajcie swoje utrwalacze chwili gdzie tylko będziecie podążać.

Zobacz zwycięzców w kategorii „Młodzież” [>>]


Uczestników konkursów „Leśny Geniusz” i „Mój Las” prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości. Do końca niedzieli odbywa się dogrywka quizowa, która powinna wyłonić zwycięzców „Leśnego Geniusza”. W poniedziałek ogłosimy listę laureatów.II miejsce „Magia starego dębu”<br>fot. Hubert Kulas
II miejsce „Magia starego dębu”
fot. Hubert Kulas
III miejsce „Droga leśna we mgle”<br>fot. andrzej1998
III miejsce „Droga leśna we mgle”
fot. andrzej1998
   
© 2006-2020 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij